SZKOLENIA BALANCED BODY

Poznaj moją ofertę

SZKOLENIA BALANCED BODY

Szkoła Balanced Body od lat wiedzie prym prowadząc na świecie całym  szkolenia z zakresu ćwiczeń Pilates i nie tylko. Wyspecjalizowana kadra nauczycieli, doskonale przygotowane materiały szkoleniowe i certyfikacja międzynarodowa to tylko niektóre atuty edukacji w Balanced Body.

Rodzaj szkolenia

Jak szkolimy?

Szkolenie to jest podstawą do dalszych szkoleń. Jest także wymagane do egzaminów. Podzielone jest na 5 modułów: ruch całego ciała, integracja tułowia, trening dolnych części ciała, trening górnych części ciała, mobilizacja i odpoczynek.

3 modułowe szkolenie nauczy Cię prowadzić zajęcia Pilates na macie na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym, zaawansowanym oraz jak urozmaicić lekcje wykorzystując drobne przybory, jak piłeczka czy taśma. 

Szkolenie z ćwiczeń pilates na łóżku Reformer rozłożone na 3 moduły: poziom podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany nauczy Cię nie tylko jak wykonywać, ale także jak wykonywać i dopasowywać ćwiczenia do potrzeb klientów.

Szkolenie z ćwiczeń pilates na Cadillacu, Pilatesowym Krześle oraz Beczce. Jeden moduł, wszystkie poziomy zaawansowania. Beczka i Spine corrector razem. Po jednym module z każdego.

Przewiń na górę