Zajęcia Grupowe

Poznaj moją ofertę

Zajęć grupowych

Czy Twój ból pleców jest na tyle męczący, że zmniejsza Twoją jakość życia i sprawia, że czujesz się źle?

Możesz to zmienić

Twój problem jest mi znany. Sama się z nim borykałam, a od ponad 15 lat zajmuję się ćwiczeniem z osobami uskarżającymi się na ból i dyskomfort pleców.

Rodzaj treningu

Jak trenujemy?

Reformer

Oto zajęcia na najbardziej znanym i popularnym sprzęcie do ćwiczeń pilates, czyli łóżku zwanym reformer. Łóżku, gdzie jednocześnie się leży i intensywnie ćwiczy. Oprócz leżenia na zajęciach pracuje się we wszytskich możliwych pozycjach, wzmacniając najmniej oczekiwane miejsca w ciele. Zajęcia ogólnousprawniające, wzmacniające i uelastyczniające. Dla każdego, niezależnie od płci, wieku czy stanu wytrenowania. 

Reformer dla zdrowych pleców

Ćwiczenia pilates są rewelacyjną formą rehabilitacji poprzez ruch. Dzięki wzmacnianiu centralnego rejonu ciała, tak zwanego gorsetu mięśniowego (głębokich mięśni brzucha i grzbietu) zwiększa się stabilizacja i zabezpieczenie dolnych pleców. Kręgosłup staje się bardziej elastyuczny, a przy tym silny i wytrzymały na obciążenia. Zajęcia idealne dla wszystkich osób szukających w ćwiczeniach pomocy dla swoich pleców. Uwaga – o każdym problemie zdrowotnym należy wcześniej poinformować instruktora, by mógł on jak najlepiej dopasować ćwiczenia

Sprzęt mix

Krzesło, beczka, wieża, cadillac, korektor kręgosłupa – to nazwy pozostałych sprzętów używanych w ćwiczenia pilates. Różne płaszczyzny, wysokości, szerokości, obecność lub brak sprężyn dających opór. Poznaj moc pilatesu wykorzystując każdy możliwy sprzęt. Wzmocnij, uelastycznij, zabezpiecz i wyrzeźb swoje ciało. 

Zajęcia Grupowe

Przewiń na górę