+48 537 180 550  magda.pilates@gmail.com

O mnie

Nazywam się

Magdalena Nowak

Jestem magistrem fizjoterapii po Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Ćwiczeniami Pilates zajmuję się od 2005 kiedy to ukończyłam swój pierwszy kurs. Szkoliłam się w kanadyjskiej szkole STOTT Pilates, gdzie w 2018 roku uzyskałam pełną certyfikację, która uprawnia mnie do pracy na pilatesowym sprzęcie na wszystkich poziomach zaawansowania.

Specjalizuję się w prowadzeniu treningów zdrowotnych, przede wszystkim ukierunkowanych na zdrowie pleców i układu ruchu. Pracuję z osobami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, kręgozmykami, dyskopatiami, rwami kulszowymi, po operacjach kręgosłupa, z wadami postawy, skoliozami, po operacji bioder i kolan oraz wszystkimi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie. Treningi prowadzę w swoim studio w Łodzi, gdzie oferuję zajęcia indywidualne, dla dwóch osób lub w postaci treningu obwodowego na różnym pilatesowym sprzęcie.

Od 2017 roku prowadzę własne warsztaty i szkolenia z zakresu treningu prozdrowotnego i pilates, w których łączę moją wiedzę medyczną i pilatesową.

Od 2022 roku jestem oficjalnym szkoleniowcem międzynarodowej szkoły Pilates, Balanced Body. 

Oto mój zespół

Ola Staromłyńska

Ola jest fizjoterapeutką i pasjonatką metody Pilates. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Podczas trwania edukacji uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z zakresu treningu i leczenia ruchem. Od 2018 roku szkoli się w pracy na sprzęcie u najlepszych polskich nauczycieli metody Pilates. Jest certyfikowanym Trenerem Medycznym i Funkcjonalnym (Bodywork). Swoją wiedzę i kilkuletnie doświadczenie przekłada na prowadzenie treningów ukierunkowanych na zdrowie kręgosłupa i całego aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z osobami z dolegliwościami bólowymi pleców, wadami postawy, problemami ortopedycznymi i neurologicznymi oraz w treningach z kobietami w ciąży. W wolnym czasie lubi podróże, zarówno te bliskie jak i dalekie, spacery oraz czytanie książek, nie tylko tych związanych z tematyką fizjoterapeutyczną. Jest zwolenniczką ruchu i propaguje zdrowy tryb życia.

Olha Kolomiitseva

Olga większość swojego życia zawodowego spędziła pracując ze studentami ucząc wychowania fizycznego. Pilatesem zajmuje się od ponad 10 lat. Jest przedstawicielem szkoły Polestar Pilates.
Lubi pracować z ludźmi w różnym wieku. Chętnie wychodzi na przeciw potrzebom klienta. Niezwykle zaangażowana i pełna dobrej energii. Olga uwielbia się rozwijać i zagłębiać w problematykę postawy ciała człowieka. Znajdując tym samym sposoby na eliminację tych problemów przy pomocy Pilatesu. W wolnych chwilach lubi spacery na łonie natury, kopanie w ogrodzie i ogródku warzywnym oraz łowienie ryb.

Patrycja Brodek

Patrycja jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zaraz po studiach odbyła 3-miesięczny staż zawodowy w Centrum Medycznym Bimed w Łodzi na stanowisku Fizjoterapeuty, gdzie pracowała z pacjentami z schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz z dziećmi i młodzieżą.
Od dzieciństwa związana z środowiskiem zawodowych tancerzy baletu Teatru Wielkiego w Łodzi oraz posiadaczka stopnia 1 dan w karate tradycyjnym. Doświadczenie w prowadzeniu treningów zdobywała prowadząc zajęcia karate z elementami gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania. Kilkukrotnie najlepsza zawodniczka Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego oraz zdobywczyni 1. miejsca w Pucharze Polski w 2009 r. 
Instruktorka pilates od 2022 r. Ukończyła szkolenia z prowadzenia zajęć na dużym sprzęcie pilates na wszystkich poziomach zaawansowania u Magdaleny Nowak.
Prowadzi zajęcia indywidualne dla dorosłych i młodzieży z wadami postawy oraz innymi schorzeniami, a szczególną satysfakcję sprawia jej praca z sportowcami i tancerzami.
Patrycja prowadzi treningi zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
W wolnym czasie podróżuje i uczy się języków obcych. Kocha koncerty, zwłaszcza rockowe.
Przewiń na górę