O mnie

Nazywam się

Magdalena Nowak

Jestem magistrem fizjoterapii po Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Ćwiczeniami Pilates zajmuję się od 2005 kiedy to ukończyłam swój pierwszy kurs. Szkoliłam się w kanadyjskiej szkole STOTT Pilates, gdzie w 2018 roku uzyskałam pełną certyfikację, która uprawnia mnie do pracy na pilatesowym sprzęcie na wszystkich poziomach zaawansowania.

Specjalizuję się w prowadzeniu treningów zdrowotnych, przede wszystkim ukierunkowanych na zdrowie pleców i układu ruchu. Pracuję z osobami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, kręgozmykami, dyskopatiami, rwami kulszowymi, po operacjach kręgosłupa, z wadami postawy, skoliozami, po operacji bioder i kolan oraz wszystkimi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie. Treningi prowadzę w swoim studio w Łodzi, gdzie oferuję zajęcia indywidualne, dla dwóch osób lub w postaci treningu obwodowego na różnym pilatesowym sprzęcie.

Od 2017 roku prowadzę własne warsztaty i szkolenia z zakresu treningu prozdrowotnego i pilates, w których łączę moją wiedzę medyczną i pilatesową.

Od 2022 roku jestem oficjalnym szkoleniowcem międzynarodowej szkoły Pilates, Balanced Body. 

Oto mój zespół

Olha Kolomiitseva

Olga większość swojego życia zawodowego spędziła pracując ze studentami ucząc wychowania fizycznego. Pilatesem zajmuje się od ponad 10 lat. Jest przedstawicielem szkoły Polestar Pilates.
Lubi pracować z ludźmi w różnym wieku. Chętnie wychodzi na przeciw potrzebom klienta. Niezwykle zaangażowana i pełna dobrej energii. Olga uwielbia się rozwijać i zagłębiać w problematykę postawy ciała człowieka. Znajdując tym samym sposoby na eliminację tych problemów przy pomocy Pilatesu. W wolnych chwilach lubi spacery na łonie natury, kopanie w ogrodzie i ogródku warzywnym oraz łowienie ryb.

Agnieszka Kujawska

Studentka Comprehensive Teacher w międzynarodowej szkole Balanced Body®, absolwentka kursu Reformer Stretching® w Polka Academy.Jako nastolatka tańczyła przez wiele lat w grupie baletowej, odnosząc sukcesy na europejskich scenach. Na każdym etapie życia towarzyszył jej sport, gdyż jest to jej pasja i sposób spędzania wolnego czasu.Pięć lat temu  odkryła Pilates i pokochała go miłością od pierwszego wejrzenia, oczywiście z wzajemnościąZachwyciła się tą metodą. Skupienie na kontroli ruchu, oddechu i precyzji dało jej siłę, elastyczność i doskonałe samopoczucie.Po dwudziestu pięciu latach pracy w światowej korporacji medycznej postanowiła zamknąć ten rozdział swojego życia by w pełni oddać swój czas i serce pomaganiu Wam w odkrywaniu korzyści, jakie niesie ze sobą Pilates oraz przełożeniu tych korzyści na Wasze zdrowsze i bardziej świadome życie.Jeżeli chcesz wyciszyć umysł i zadbać o swoje ciało, zapraszam Cię na treningi z Agą.

Patrycja Brodek

Patrycja jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zaraz po studiach odbyła 3-miesięczny staż zawodowy w Centrum Medycznym Bimed w Łodzi na stanowisku Fizjoterapeuty, gdzie pracowała z pacjentami z schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz z dziećmi i młodzieżą.
Od dzieciństwa związana z środowiskiem zawodowych tancerzy baletu Teatru Wielkiego w Łodzi oraz posiadaczka stopnia 1 dan w karate tradycyjnym. Doświadczenie w prowadzeniu treningów zdobywała prowadząc zajęcia karate z elementami gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania. Kilkukrotnie najlepsza zawodniczka Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego oraz zdobywczyni 1. miejsca w Pucharze Polski w 2009 r. 
Instruktorka pilates od 2022 r. Ukończyła szkolenia z prowadzenia zajęć na dużym sprzęcie pilates na wszystkich poziomach zaawansowania u Magdaleny Nowak.
Prowadzi zajęcia indywidualne dla dorosłych i młodzieży z wadami postawy oraz innymi schorzeniami, a szczególną satysfakcję sprawia jej praca z sportowcami i tancerzami. Wykładowca Akademicki Przedmiotu Rehabilitacja Dla Kierunków Tancerz- Choreograf i Pedagogika Tańca. Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Patrycja prowadzi treningi zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
W wolnym czasie podróżuje i uczy się języków obcych. Kocha koncerty, zwłaszcza rockowe.
 
Przewiń na górę