Movimento Pilates Magdalena Nowak

Zapewniam skuteczne i spersonalizowane do potrzeb treningi, które pomogą cieszyć się zdrowiem pleców i brakiem bólu.

About me

My name is

Magdalena Nowak

I have a master’s degree in physiotherapy from the Medical University of Lodz.

I have been going into the Pilates method since 2005 when I completed my first course. I received my training in the Canadian school STOTT Pilates where in 2018 I obtained full certification which allows me to work on the Pilates apparatus at every level of advancement.

I specialise in medical trainings, especially focused on the health of the spine and locomotor system. I work with people with pain ailments in their backs, spondylolisthesises, discopathies, sciatica, after spine surgeries, with bad posture, scoliosis, after hip and knee surgeries and everyone who wants to improve their health. The trainings are held in my studio in Lodz where I offer individual trainings, trainings for duets or circut trainings on different Pilates apparatus.

Since 2017 I have been conducting my own workshops and courses on health-promoting and Pilates trainings in which I combine my medical and Pilates knowledge.

In 2022 I became a certified instructor of an international Pilates school called Balanced Body.

Oto mój zespół

Ola Staromłyńska

Ola jest fizjoterapeutką i pasjonatką metody Pilates. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Podczas trwania edukacji uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z zakresu treningu i leczenia ruchem. Od 2018 roku szkoli się w pracy na sprzęcie u najlepszych polskich nauczycieli metody Pilates. Jest certyfikowanym Trenerem Medycznym i Funkcjonalnym (Bodywork). Swoją wiedzę i kilkuletnie doświadczenie przekłada na prowadzenie treningów ukierunkowanych na zdrowie kręgosłupa i całego aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z osobami z dolegliwościami bólowymi pleców, wadami postawy, problemami ortopedycznymi i neurologicznymi oraz w treningach z kobietami w ciąży. W wolnym czasie lubi podróże, zarówno te bliskie jak i dalekie, spacery oraz czytanie książek, nie tylko tych związanych z tematyką fizjoterapeutyczną. Jest zwolenniczką ruchu i propaguje zdrowy tryb życia.

Olha Kolomiitseva

Olga większość swojego życia zawodowego spędziła pracując ze studentami ucząc wychowania fizycznego. Pilatesem zajmuje się od ponad 10 lat. Jest przedstawicielem szkoły Polestar Pilates.
Lubi pracować z ludźmi w różnym wieku. Chętnie wychodzi na przeciw potrzebom klienta. Niezwykle zaangażowana i pełna dobrej energii. Olga uwielbia się rozwijać i zagłębiać w problematykę postawy ciała człowieka. Znajdując tym samym sposoby na eliminację tych problemów przy pomocy Pilatesu. W wolnych chwilach lubi spacery na łonie natury, kopanie w ogrodzie i ogródku warzywnym oraz łowienie ryb.

Patrycja Brodek

Patrycja jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zaraz po studiach odbyła 3-miesięczny staż zawodowy w Centrum Medycznym Bimed w Łodzi na stanowisku Fizjoterapeuty, gdzie pracowała z pacjentami z schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz z dziećmi i młodzieżą.
Od dzieciństwa związana z środowiskiem zawodowych tancerzy baletu Teatru Wielkiego w Łodzi oraz posiadaczka stopnia 1 dan w karate tradycyjnym. Doświadczenie w prowadzeniu treningów zdobywała prowadząc zajęcia karate z elementami gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania. Kilkukrotnie najlepsza zawodniczka Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego oraz zdobywczyni 1. miejsca w Pucharze Polski w 2009 r. 
Instruktorka pilates od 2022 r. Ukończyła szkolenia z prowadzenia zajęć na dużym sprzęcie pilates na wszystkich poziomach zaawansowania u Magdaleny Nowak.
Prowadzi zajęcia indywidualne dla dorosłych i młodzieży z wadami postawy oraz innymi schorzeniami, a szczególną satysfakcję sprawia jej praca z sportowcami i tancerzami.
Patrycja prowadzi treningi zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
W wolnym czasie podróżuje i uczy się języków obcych. Kocha koncerty, zwłaszcza rockowe.
Scroll to top