Kalendarz

< 2021 >
Grudzień
Nd
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
listopad
listopad
listopad
1
2
3
4
 • Reformer dla fizjoterapeutów – warsztat
  17:00 -19:00
  2021.12.04

  REFORMER DLA FIZJOTERAPEUTÓW

  Webinar z Magdaleną Nowak – trenerką certyfikowaną przez STOTT Pilates
  Dobrze wiadomo, że aby fizjoterapia była skuteczna, musi być poprowadzona kompleksowo. Skupianie się tylko na masażu czy terapii manualnej, bez elementu kinezyterapii i ruchowej edukacji pacjenta, jest bezsensowne. Metoda Pilates to doskonałe uzupełnienie terapii. Dlaczego? Ponieważ pracuje na głębokich mięśniach, poprawia stabilizację kompleksu lędźwiowo-krzyżowo-miedniczego, uczy oddychania żebrowo-przeponowego oraz kontroli ruchu i świadomości ciała w przestrzeni. Daje praktycznie wszystko to, co jest potrzebne przy rehabilitacji pacjentów z problemami z narządem ruchu.
  Zapraszamy Cię do udziału w dwugodzinnym warsztacie, podczas którego dowiesz się czym jest metoda pilates, poznasz reformer, czyli specjalistyczne łóżko do ćwiczeń, ale przede wszystkim zobaczysz ćwiczenia, jakie można na nim wykonać przy schorzeniach kręgosłupa, obręczy barkowej czy biodrowej.
  _________________________
  Prowadząca:
  Magdalena Nowak, mgr fizjoterapii specjalizująca się w prowadzeniu treningów zdrowotnych, przede wszystkim ukierunkowanych na zdrowie pleców i układu ruchu. Od 2018 roku instruktorka certyfikowana przez kanadyjską szkołę STOTT Pilates, uprawniona do pracy na sprzęcie do pilatesu na wszystkich poziomach zaawansowania. W swoich treningach skutecznie łączy swoją wiedzę medyczną z pilatesową.
  _________________________
  Webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Dzień przed szkoleniem, na podany podczas zakupu biletu adres e-mail, otrzymasz swoje indywidualne zaproszenie wraz z linkiem do wydarzenia.
  Cena: 50 zł.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
styczeń
Przewiń do góry

Dołącz do naszego newslettera

aby otrzymać darmowy poradnik
z ćwiczeniami dla zdrowych pleców

Pomyślnie zapisano Cię do newslettera!

Pobierz poradnik